Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Şifrenizi mi kaybettiniz? E-posta adresinizi aşağıya girin. Yeni şifre oluştura bilmeniz için size bağlantı göndereceğiz.

Giriş

Kayıt Ol

Sorumlarm ve verilen cevapların sitede yayınlanmasını onaylıyorum Cevapların tedavi amaçlı olmadığını kabul ediyorum. Sorunlarımın bir psikolog ile yüz yüze görüşülerek seans ortamında halledilebileğinin farkındayım.

Amacımız

Sorularlapsikolojim.com,

  • Bu site Rasyonel Psikoloji‘nin ücretsiz bir hizmetidir.
  • Bu sitede psikologlarımıza sorular yöneltebilir ve sorunlarınız hakkında çözüm önerileri isteyebilir ve yönlendirme isteyebilirsiniz.
  • Sitenin amacı tedavi etmek veya tedavi önerilerinde bulunmak değildir. Burada yazılanlar sadece ön danışmanlık süreçlerinde size bilgi vermek içindir. Psikolojik tedavi bir uzman tarafından yapılandırılan, uzun süreli, yapılandırılmış planlanlardan oluşan, seanslardan oluşan, yüz yüze yapılan bir süreçtir. Cevaplarda yazılanlarla psikolojik sorunlarınıza kalıcı çözümler bulmanız mümkün değildir. Bir uzmandan (klinik psikolog, uzman psikolojik danışman veya psikiyatrist) yardım almanız en doğrusudur.
  • Yardım alacağınız kişinin klinik psikoloji ve rehber ve psikolojik danışmanlık bölümlerinden birinden en az YÜKSEK LİSANS mezunu olmasına dikkat ediniz. Sadece psikoloji lisan mezunu olmak yeterli değildir, veya Aile Terapisi sertifikası, iletişim becerileri, yaşam koçluğu gibi sertifikalar YETERLİ DEĞİLDİR.
  • Sitenin bir başka amacı psikoloji ile ilgili soruları olanları aydınlatmak ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Çünkü danışanlar psikolojik danışmanlığa, psikiyatriste veya psikoterapiste gidip gitmeme konularında kararsız kalabilmekteler. Veya yanlış kişilerden yardım isteyebilmekteler. Bu site size bu konularda nasıl hareket etmeniz konusunda yardımcı olacaktır, doğru yardım ve desteğe ulaşmanızı sağlamaya çalışacaktır. Böylece zamandan ve harcamadan tasarruf edilmiş olunacaktır.
  • Sitemizde ilaçlarla ilgili sorular cevaplandırılmamaktadır.
  • Sorularınızın cevapları en geç 5 – 7 gün içinde yine sitemiz üzerinden cevaplanacaktır. Özel sorularınız ve özel konular için bize email gönderebilirsiniz veya arayabilirsiniz.

Cevaplarınızın daha sağlıklı ve yararlı olması için lütfen
1. yaşınız, cinsiyetiniz ve eğer mümkünse şehir (zorunlu değildir) bilgisini baştan verin.
2. Daha sonra konunun en önemli noktalarını veriniz.
3. En sonda ise sorunuzu net bir şekilde yöneltmeyi unutmayın.

UNUTMAYIN kendinizi çok kötü hissediyorsanız- tamamen umutsuz ve çaresiz hissediyorsanız, intihar düşünceleriniz veya başka birine fiziksel zarar verme düşünceleriniz aklınızdan geçiyorsa hemen bir acil servise veya en kısa zamanda (mümkünse aynı gün veya ertesi gün) bir psikiyatriste veya klinik psikoloğa başvurunuz.

www.RasyonelPsikoloji.com Psikoterapi, psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınız için güvenilir bir kurum.

www.MuratArtiran.com Dr. Murat Artıran hocamızın kişisel sitesi.

www.Reaptr.com Çalışma hayatına dair psikolojik eğitimler içeren bir site.

www.PsikolojikSaglik.com yayında Psikolojik sağlığınızla ilgili yazıları bu sitede bulabilirsiniz.

Reklam İletişim:

  • Adres :Abbasağa Mh. Yıldız Cd. D:61/4 Beşiktaş İstanbul
  • Destek :Telefon : 0 (212) 327 02 34
  • E-Posta : info@sorularlapsikolojim.com
TÜM HAKLARI SAKLIDIR.