Psikologa gitmeli miyim?

Soru

3 yıllık ilişkim bitti 20 gun once ve direkt sevgili yapti. 20 gundur onu ruyamda goruyorum ardindan kabuslar bir daha uyuyamiyorum. Bitkin ve yorgunum asiri sinirliyim kimseyi gormek konusmak istemiyorum. Aglama krizleri geciriyorum bir anda durduk yere. 2 saniye once ne dedigimi unutuyorum yemek yemiyorum toparlanamadim. Gecicek dedikce daha da dibe batiyorum. Sizce psikologa gitmeli miyim?

Cevaplandı 0
110 görüntüleme 0

Merhaba

Uyarı: Burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değildir. Bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.

Sorunuzun cevabı:

Cevap ( 1 )

 1. Merhaba
  Öncelikle belirtmemiz gerekir ki burada yayınlanan cevaplar tedavi amaçlı değil bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır. Her bir sorununuz için bize aşağıdaki iletişim kanallarıdan ulaşabilirsiniz.

  Sorunuzun cevabı: Ayrılığınız henüz çok yeni. Böyle hissetmeniz çok normal. Bu durumlarda da yarım kalmışlık, bitmemiş işler, acabalar insanın zihnini kurcalar ve yaşanan sıkıntının artmasına neden olur. Karşınızdaki kişininde 20 günde başka biriyle duygusal bir birliktelik kurması pek olası bir durum değil. Kendinize zaman tanımalısınız. Spor yapmak, hobisel uğraşlar içerisinde olmak, yakın arkadaşlarınızla birlikte olup sohbet etmek yaşadığınız sıkıntıları hafifletecek yararlı etkinlikler olacaktır. Durumunuz çok rahatsız edici bir boyuta gelir ve dayanamayacağınızı düşünürseniz bir uzman desteği almanızda yarar olacaktır.

  Uzm. Klinik Psk.

  Merve Cansu Çavuş

  Online Psikolojik Danışmanlık adresimiz
  Skype adresi: Albellis_TR

  Telefonumuz: 0 212 327 0233

  Adresimiz: Rasyonel Psikoloji Abbasağa Mh. Yıldız Cd. No: 61/4 Beşiktaş

  Bizi arayın danışmanlık hizmetlerimizden indirimli yararlanın !

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak