Kişisel Değişim

Soru

Merhaba, ben 17 yaşında erkek bir bireyim ve şu ana kadar ne gördüğüm ne duyduğum değişik bir problemim var. karakterim her gün değişiyor, bir gün mutlu zeki biriyken akşam uyuduktan sonra yarın sabaha çok farklı bir beyinle başlıyor gibiyim, düşünemiyorum espri yapamıyorum kafamı kullanamıyorum. Birkaç gün sonra ise girdiğim her ortamda her yerde milleti kahkahalara boğabiliyorum. bazı günler sosyal bazı günler utangaç oluyorum. Acaba diyorum uyumadan önce yaptığım şeylerden ve ya gün içinde yediğim şeylerden dolayı mı oluyor ama emin olamadım. ergenlikte olduğumdan olabilir mi?

Cevaplandı 0
Kişisel Tesseract 1 Cevap 150 görüntüleme

Cevap ( 1 )

 1. Uzm. Klinik Psk. Rüya Dilara Yıldırım

  merhabalar
  Sık duygu durum değişikleri psikolojide önemlidir. Ancak bu konu da bir şey söyleyebilmek için daha çok bilgi gerekmektedir. Bu nedenle eğer şikayetleriniz hayatınızı etkileyecek boyuta ulaşıyorsa(okul- iş-ev- aile ve bireysel yaşantılarda) sorun olmaya başlamış demektir. Bu nedenle eğer bu alanlarda sıkıntılar yaşamayada başlamışsanız, bir uzmandan destek almanız faydalı olabilir.
  Gerekli yönlendirme için bu telefonu arayabilirsiniz 02123270233

  ÖZEL E-MAİLİNİZE AYRINTILI CEVAP İÇİN (400-600 KELİME) 5 TL BANKA HESABINA HAVALE YAPABİLİRSİNİZ.
  CEVABINIZ 2 GÜN İÇİNDE ULAŞTIRILACAKTIR.
  Hesap numaraları için:
  http://www.rasyonelpsikoloji.com/iletisim/hesap-numaralari/

  "Cevaplandı" olarak işaretlendi

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>