cinsel deneyim -bir niyetim yoktu, lütfen yardım edin.nasıl başa çıkabilirim?

Soru

merhaba 29 yasındayım kadınım istanbulda yaşıyorum. bana yardımcı olmanızı çok istiyorum çünkü kendi kendime aşamayacağım bir olay yasadım. dün gece uyusturucu bir madde kullanmıstım sabaha doğru uyumuşum arkadasımın kardesi benle cinsel ilişki yasamak istemiş tabi ben uyudugum ve bilincim yerinde olmadıgı için olanları idrak edemedim 3 4 dk sonra bırakmasını söyledim bıraktı. hali hazırda 1 aylık bir ilişkim var kesinlikle onu aldatmak vs gibi bir niyetim yoktu tamamen içtiğim seyle alakalı bilincim yerimde değildi.bunu kaldıramıyorum.ileri boyutta bişey yasanmadı ama vicdanen asırı rahatsızım.bunu ona söylemeli miyim bilmiyorum sabahtan beri aglıyorum özellikle bu tarz ahlak namus konularında cok zayıf ve hassas bir karakterim var kendimi çok çaresiz hissediyorum.lütfen yardım edin.nasıl başa çıkabilirim? erkek arkadasıma anlatmalı mıyım?bir daha asla öyle bir pozisyona sokmayacağım kendimi yemin ettim ama olan oldu.

Konuşma Devam Ediyor 0
Cinsel Yaşam kötü gün 1 Cevap 440 görüntüleme

Cevap ( 1 )

  1. Mehmet Artıran

    Yaşamış olduğunuz durum sizin kontrolünüz, istek ve arzunuza bağlı olarak gerçekleşmediği için kendinizi yersiz bir şekilde suçluyor ve tartışıyorsunuz. Zaten yaşanan durumun sonrası bundan sonrası için nasıl davranacağınızı farketmiş durumdasınız. Yaşanan olaya düşünsel ve duygusal olarak takılmış olmanızın size artık bir yararı olmayacaktır. Bu durumu erkek arkadaşınızla paylaşmanız konusunda şöyle düşünmelisiniz. Bu bilgiyi paylaşmanız ilişkiniz için faydalı bir durum yaratacaksa olanları anlatın. Hiş bir şeye yaramayacaksa anlatmanızı gerektirecek bir durum yok demektir.

Cevap bırak

Gözat

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>